وبــلاگ اختـــصاصي "آخــرت مـا"
شما برای آخرت آفریده شده اید نه دنیا! مولا علی(ع) 
قالب وبلاگ

سلام.
اصولا دوست ندارم زماني كه از چيزي اطلاعي ندارم درمورد آن حرف بزنم و قضاوت كنم چون  اعتقاد دارم كه اين كار اشتباهه و و از نظر انساني و ديني هم گناه.به همين دليل امشب به ديدن فيلم جنجالي اين روزهاي سينما گشت ارشاد  رفتم و الان با اطمينان خاطر ميتوانم بگويم اين فيلم،يك فيلم  اجتماعي ولي ضداسلاميست.و پر از شوخيها و متلك هاي جنسي و س..ي!  و حالا درك ميكنم كه چرا به اين فيلم اعتراضهاي اساسي ميشود.
و متاسفم كه گشت ارشاد كه آيينه تمام نماي فيلمهاي ضداخلاقي و ضد دينست اين روزها اكران ميشود.
سعيد سهيلي ميخواسته يك مجموعه را نقد كند.و اين كار پسنديده ايست ولي چرا با اين همه توهين و متلك به اسلام و دين و انقلاب؟؟ آيا براي  نقد و اعتراض به يك چيز بايد تمام آن مجموعه را به سخره گرفت تا جايي كه بعضي ارزشهاي ديني هم  مورد هجوم قرار گيرد؟؟


پ.ن:يادمان نرود كه در سال 90 فيلمهاي اجتماعي خيلي خوبي داشتيم: از جدايي نادر از سيمين و اينجا بدون من بگير تا مرهم و زندگي با چشمان بسته  و يه حبه قند و سعادت آباد. كاش از سازندگان اين فيلمها به شايستگي تقدير ميشد تا شاهد ديدن فيلمي مستهجن مثل گشت ارشاد نباشيم.موضوعات مرتبط: سينما
[ یکشنبه ششم فروردین ۱۳۹۱ ] [ 23:24 ] [ مجيد خودسياني ] [ ]
.: Weblog Themes By Iran Skin :.

درباره وبلاگ

سلام. به وبلاگ آخـرت مـا خوش آمدید.

مسلما علت انکار خدا و دین از طرف بسیاری از افراد بخصوص قشر تحصیل کرده، اینست که مفاهیم مذهبی و دینی به طرز صحیحی به آنان تعلیم نشده است. در واقع آن چیزی که آنها انکار میکنند مفهوم واقعی دین نیست! بسیاری از افراد تحت تاثیر تعلیمات پدران و مادران جاهل یا مبلغان بیسواد افکار غلطی در زمینه مسائل مذهبی در ذهنشان رسوخ کرده و همان افکار غلط دید آنها را درباره دین و مذهب دچار تردید و انکار کرده است.(استاد شهید مطهری)

18 آذر 1389- سالروز تاسیس وبلاگ آخــرت مـا
امکانات وب